Technologia

Luminance Linetec

Stylowe zintegrowane oświetlenie tylne ze dodatkowymi bocznymi światłami LED. Funkcja oświetlenia pozycyjnego dla większego bezpieczeństwa.

Jak to działa:

A) Używając opatentowany system soczewek LineTec formuje strumień światłaz jednej diody LED. Pozwala to na lepsze określenie odległości poprzedzającego rowerzysty.

B) Dla kontrastu, nie jest możliwym określenie tej odległości dzięki pojedyńczej wiązce światła (tak jak to wynika w przypadku konwecjonalnego oświetlenia)

Oto jak kierowca samochodu widzi tylne światła. Zobacz różnicę między LineTec-LED (po lewej), a zwykłym światłem (po prawej)

Brake Power Control

System kontroli hamowania (Brake Power Control) przeciwdziała blokowaniu się przedniego koła przy mocnym hamowaniu dzięki specjalnemu tłumikowi na lince hamulcowej.

Feathershock

Przednie zawieszenie KOGA Feathershock jest unikalnym rozwiązaniem firmy KOGA, które zostało specjalnie opracowane w ukłonie dla rowerzystów turystycznych. Rozwiązanie to ma sportowy wygląd, jest wygodne, ale i o wiele lżejsze niż standardowe amortyzatory przedniego widelca. Dodatkowo ta wbudowana amortyzacja działa kiedy trzeba: daje ulgę dla nadgarstków oraz ramion bez pogorszenia właściwości jezdnych.

Innowacje dotyczące ram

Gładkie spawanie

Gdzie to tylko możliwe, wszelkie połączenie spawane w ramach KOGA są pieczałowicie ukrywane (gładkie spawanie) co daje kompletne gładkie wykończenie. Takie rozwiązanie nie może wyglądać bardziej elegancko. Zapobiega ono również pojawianiu się rdzy w miejscach spawania – miejscach, które są zwykle bardzi podatne na rdzę.

Krystalicznie czysta powłoka ochronna

Wszystkie ramy pokryte są wysokiej jakości wykończeniem kolorystycznym (3 oddzielne warstwy) zwanym Crystal Clear Protection Coating (CCPC). Takie rozwiązanie daje nie tylko ochronę, ale o ostatnia warstwa daje bardzo czyste odzwierciedlenie kolorów. Wszystkie naklejki są pokryte pod warstwą ochronną co zabezpiecze je przed odkleaniem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Trzon kierownicy Justera

Justera to lekki trzon kierownicy, który daje się w bardzo łatwy sposób regulować. Specjalne przełożenia dopasowują trzon do całej ramy.

Q-Guard

Opatentowany system Q-Guard to perfekcyjne połączenie między szybkim zdejmowaniem koła a ochroną przerzutki. Połączenie to daje innowacyjne akcesorium. Ochrona przerzutki dająca możliwość zdejmowania koła tworzy lekki, czysty i atrakcyjny wygląd.

Zabezpieczenie łańcucha Suomi

Unikalny pół zamknięte zabezpieczenie łańcucha. Z tylnej strony zabezpieczenie KOGA Suomi jest prawie całkowicie zamknięte co utrudnia zabrudzenie łańcucha i korby. Z przodu obudowa jest elegancko zawynięta na korbę co nie tylko pełni funkcję ochronną, ale i daje świeży wygląd.

Skórzane uchwyty

Ergonomiczne skórzane uchwyty: miłe i komfortowe sterowanie. Dają świetne wsparcie dla dłoni.

Bagażnik LoDo

Integralność bagażnika, błotników oraz tylnego światła daje kompaktowe wymiary oraz możliwość załadowania 25 kg bagażu. Ta innowacyjna technika pozwala na zminimalizowanie liczby połączeń i śrub. Precyzyjne wykonanie nadaje całości eleganckiego wyglądu. W przeciwieństwie do regularnych bagażników, LoDo jest starannie przymocowany z przodu pojedyńczą rozpórką do ramy (pod hamulcem). Końcówka mocowania przygotowana jest do zamocowania bagażnika oraz dodatkowo jest chowana w ramę.

Przednie oświetlenie Rayo

Przednie oświetlenie KOGA Rayo: kompaktowe wymiary oraz moc świecenia

KOGA rozwinęła oświetlenie Rayo we współpracy ze specjalistami oświetlenia Busch & Müller. Celem było stworzenie przedniego oświetlenia, które nie będzie zasłonięte przez torbę na kierownicy oraz będzie tworzyć jedność z resztą roweru. Model Rayo górował we wszystkich testach na wytrzymałość oraz trwałość dzięki budowie kanapkowej między podstawą, a błotnikiem. Nowa, bardzo wytrzymała technologia LED, IQ-TEC, pozwoliła na zmieszczenie klosza i reflektora na małym obszarze. System dostarcza moc 35 lux, czyli około 3 razy więcej niż powiedziane jest to w niemieckim kodeksie drogowym StVZO.

Pedały SoleMate

Pedały KOGA SoleMAte zapewnia automatyczne położenie stopy w odpowiednim miejscu. Wklęsły kształt pedałów zachęca Cię do poprawnego pedałowania.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego nasz zespół fachowców doradzi jak wybrać wymarzony rower oraz pomoże we wszelkich formalnościach czy logistyce zamówienia.

Kontakt