Rowery to nasza pasja, dlatego właśnie prowadzimy sprzedaż rowerów od oficjalnego dystrybutora firmy KOGA z Holandii.

Rowery Koga to gwarancja wysokiej jakości produktów, części rowerowych i akcesoriów kolarskich które sprowadzamy bezpośrednio od producenta. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Koga na Polskę, posiadamy długie doświadczenie w branży i rozległe kontakty zagranicą, gwarantujemy oryginalność towaru i pełną satysfakcję klienta z oferowanego sprzętu.

W ofercie znajdują się rowery różnego typu i przeznaczenia, między innymi są to rowery górskie, nowoczesne rowery elektryczne oraz wygodne rowery miejskie. W sprzedaży dostępne są również rowery trekkingowe, są to rowery odpowiednio wyposażone, szczególnie dobrze sprawdzają się dla osób przemierzających duże odległości. Dla pasjonatów kolarstwa oferujemy także rowery wyścigowe, szosowe, jest to wysokiej jakości sprzęt dla profesjonalistów wykorzystywany wyczynowo, do wyścigów.

Wszystkie rowery marki Koga sprowadzane są na specjalne zamówienie od oficjalnego przedstawiciela marki w Holandii. Gwarantujemy, że wybrany rower będzie nowy i nieużywany.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego nasz zespół fachowców doradzi jak wybrać wymarzony rower oraz pomoże we wszelkich formalnościach czy logistyce zamówienia.

Adres sklepu

Poznańska 4

63-600 Kępno

 

Dane kontaktowe

telefon +48 62 78 150 56

mobile +48 532 367 360

Email: info@rowerykoga.pl