BADANIA I ROZWÓJ

Punktem wyjścia do opracowania nowego modelu jest zawsze stworzenie najlepszego produktu dla pasjonatów (i wymagających) rowerzystów. Dużą wagę przywiązujemy do wykończenia, poprzez integrację części w sposób płynny i harmonijny. Jeśli nie jest to możliwe z istniejącymi komponentami, tworzymy je sami. To daje naszym rowerom rozpoznawalny wygląd i stylowy wygląd. Mniej znaczy więcej!

CENTRUM JAKOŚCI

Koga oferuje bezkompromisową gwarancję jakości. Zainwestowaliśmy w nasze własne laboratorium testowe, w którym zespół specjalistów eksponuje materiały na najbardziej rygorystyczne testy. Dzięki temu możemy budować rowery o wysokiej trwałości, które wymagają niewielkiej konserwacji.

ZBUDOWANA RĘCZNIE PERFEKCJA

Wszystkie rowery KOGA są ręcznie budowane w naszej siedzibie w Heerenveen. Za kompletne zmontowanie roweru odpowiada jeden technik. Ręcznie wykonane logo Koga na ramie gwarantuje to ekscentryczne podejście. Możesz zobaczyć to zaangażowanie w wykonaniu każdego produktu. Doskonałość do najdrobniejszych szczegółów.

100 PROCENT

Koga przeprowadza intensywne kontrole rowerów, które są budowane w Heerenveen. Wszystkie rowery idą jeden po drugim na stanowisko badawcze, aby dokładnie sprawdzić, czy spełniają wysokie wymagania jakości.